ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Yağmurluk

 

Kışın kendinizi kötü hava koşullarından korumak için her zaman bir yağmurluk veya rüzgârlık gerekir. Yağmurluk tarzı, özellikle günümüzün yoğun yağışlarında çok dayanıklı ve kesinlikle giysilerden daha popüler olan su geçirmez kumaştan yapılmıştır. Ani yağışlara veya kısa süreli kuvvetli rüzgârlara karşı en büyük yardımcınız rüzgarlık ve su geçirmez yağmurluklardır. Ayrıca şık bir görünüme sahip olmalıdırlar. Yağmurluklar ve rüzgârlıklar güzel, uygun fiyatları, şık tasarımı ve su geçirmez yapısı, kötü hava koşullarında en büyük yardımcınız olacak. Yağmurluk nasıl seçilir? İyi bir yağmurluk hem su geçirmez kumaşa hem de rüzgâr geçirmez özelliklere sahip olmalıdır. Beklenen hava koşullarına, bölgenizdeki iklime ve planladığınız aktivitelere göre bir yağmurluk seçmeniz çok önemlidir.

 

 

 

Yağmurluk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Hem su geçirmez hem de rüzgâr geçirmez olması gereken yağmurun etkilerinden uzak duran yağmurluk ve rüzgarlık modellerini tercih edebilirsiniz. Nefes alabilen dış yüzeye sahip bir yağmurluk aynı zamanda soğuğa da dayanabilir, bu sayede üşüme probleminiz olmaz. Satın aldığınız kıyafetler yağmurluk ya da trençkot bile olsa stilinizden vazgeçmemeli, güzelliğinizi ön plana çıkarmak için modaya uygun tasarımlara yönelmelisiniz. Ağırlıklı olarak hafif olan yağmurluklar arasında son trend transparan yağmurluklardır. Fonksiyonelliği zarafetle birleştiren bu yağmurluk, şeffaf dış yüzeyi ile sizi yağmurdan koruyabilir ve herkesin dikkatini çekebilir. Spor hayatınızın her alanında iseniz, yaz kış spor yapmaktan kendinizi alamıyorsanız ve yağmurun egzersizinize engel olmasını istemiyorsanız outdoor yağmurluk tam size göre! Bu tarzları spor ayakkabı, çanta ve aksesuarlarla kombinleyerek kendi tarzınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Kadın Yağmurluk Fiyatları

 

 

Dış mekân yağmurluğu hafif yapısı ve rahat kumaş yapısı ile sporunuzu etkilemez, yağmurda yürümenizi veya ilginç sporlar yapmanızı sağlar. Ciddi iş toplantılarından romantik günlere, göz alıcı kombinlerden spor etkinliklerine kadar tüm ihtiyaçları karşılayan şık bir görünüm sağlayan kruvaze stili, yağmurluk seçiminde de etkin bir şekilde kullanılabiliyor.

Kruvaze yağmurluk modeli sadece yağmurdan kendini korumakla kalmıyor, şıklığını da yitirmiyor, yağmurlukların çirkin olduğu ön yargısını kırıyor. Şiddetli yağmurlara ve kuvvetli rüzgarlara dayanıklı şık bir yağmurluk istiyorsanız outdoor, kruvaze veya şeffaf yağmurluklarda son trendleri inceleyebilir, tarzınızı en iyi yansıttığını düşündüğünüz yağmurluğu satın alabilirsiniz. Yağmurluk nasıl yıkanır?

 

Yağmurlu veya rüzgârlı havalarda büyük rahatlık sağlayan yağmurluk ve rüzgârlıkları elbette yıkamanız gerekiyor. Sizi yağmurdan ve rüzgârdan koruyan özel bir dış yüzeye sahip olan yağmurluğunuzu temizlerken daha hassas davranmalısınız. Bu giysiler su geçirmez ve nefes alabilen özel kumaşlardan üretilir ve uygun temizleme koşulları olmadan eskiyebilir, deforme olabilir veya özel dokusunun etkilerini kaybedebilir.

Yağmurluklar naylon ve plastik malzemelerden yapılmıştır ve hafif bir deterjan köpüğü ile kolayca temizlenebilir. Yağmurluklar sıcak suya maruz bırakılmamalı, çamaşır makinesinde yıkanacak ise öncelikle soğuk su programı kullanılmalı, dehidrasyon yapılmamalıdır. Gerektiği kadar durulayın ve temizleme işlemi tamamlandığında kuruması için asın.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR