₺237,93 KDV Dahil
₺339,90 KDV Dahil
₺1.224,93 KDV Dahil
₺1.749,90 KDV Dahil
₺1.399,93 KDV Dahil
₺1.999,90 KDV Dahil
₺349,93 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺279,93 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺244,93 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
1 2 3 ... 6 >

Kadın Takı Modelleri

 

Erkek ve kadın stilleri ile uyumlu takılar, aksesuarların stilin yıldızları olduğunu gösteriyor. Her tarza uygun alternatifleri olan bir mücevher ürünü; farklı malzeme, şekil ve renklerle stile renk katmaya hazırlanıyor. Mücevherlerin yıldız haline geldiği kostümlerde, büyük boy mücevherlere, değerli taşlara veya pahalı mücevherlere her zaman ihtiyaç duyulmaz. Bazen kombinlere biraz ışıltı katan küpeler ya da çok uygun fiyatlı ama kaliteli kolyeler tarzınızı benzersiz kılabilir. Mücevher markaları her yıl modaya uygun çeşitlerin yanı sıra klasik ve takım elbiselerden de vazgeçmiyor. Mücevher kelimesi vücuda takılan süs eşyaları anlamına gelir. Mücevher adını, giysilere giyilen veya doğrudan vücutta sergilenen aksesuarları tanımlayan giymek fiilinden almıştır. Kadınlar, erkekler ve hatta çocuklar bile farklı takı stillerine sahiptir. Çeşitli üst giyim modelleri veya alt giyim modelleri ile yapılan kombinleri aksesuarlar ile daha havalı gösterebilirsiniz.

Binlerce yıl önce insanlar tarafından kullanılan takıların kabuklardan veya hayvan dişlerinden yapıldığı düşünülüyordu. Günümüzde değerli, yarı değerli ve değersiz taşlar, metaller ve malzemeler takıları şekillendirmek için kullanılmaktadır. Takı bir aksesuar olarak kullanılsa da sadece süs eşyası olarak kullanılmayabilir, aynı zamanda yukarıdaki semboller aracılığıyla karakterler hakkında bilgi aktarabilir. Aksesuar çeşitleri temel olarak kullanım şekillerine göre ayrılmaktadır. Bu ürünler bir veya daha fazla uyumlu bileşen olarak birlikte kullanılır. Takı kolyeler, küpeler, bilezikler ve bilezikler kombinlenebilir. Farklı mücevherler minimalist tarzda bir arada kullanılmıştır. Karmaşık ve uyumlu stiller de zaman zaman halhallarda kullanılıyor. Öte yandan bazı kullanıcılar sadece takı, küpe veya sıradan saatler kullanarak insanların dikkatini kulaklarına çekebilmektedir. Kıymetli taşlarla şekillendirilen takılara takı, değeri olmayan takılara takı denir.

 

 

 

Altın Kaplama & VIP Takı Fiyatları

 

 

Değerli taşlarla şekillendirilen mücevherlere mücevher, değersiz mücevherlere mücevher denir. Mücevher yapmak için değerli veya değersiz malzemeler kullanmak estetik değerini düşürmez. Boncuklu ve iplikli birçok tasarım, farklı zevklere sahip kullanıcıları cezbetmekle birlikte, değerli mücevherler ve estetik zevki yüksek ürün tasarımları. Mücevher koleksiyonu her yıl moda trendlerine, renk ve desenlerine göre değişecektir. Kullanıcılar birçok farklı tür arasından en uygun ikameyi kolaylıkla bulabilirler. Çeşitli üst giyim modelleri veya alt giyim modelleri ile yapılan kombinleri aksesuarlar ile daha şık gösterebilirsiniz.

Birçok kişi hediye alırken tek bir mücevherin hediye vermek için yeterli olmadığı izlenimine kapılabilir. Altın, gümüş ve boncuklu takı setleri bu endişeden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Takım içerisinde yer alan mücevherler, birlikte veya tek tek takılabilen kolye, yüzük, küpe ve bilezik vb. ürünlerden oluşmaktadır. Kullanıcılar farklı takı kombinasyonları kullanarak kendi tarzlarını yaratırlar. Hediye seçenler için takıları kendi zevk ve tarzına göre değil, hediyeyi alan kişiye göre değerlendirmek önemlidir. Özel bir kişiye hediye seçerseniz, tek pırlanta, tam daire yüzük, sembollü kolye ve taştan oluşan bir set, kullanıcının ışıltısını bekliyor. Hediye olarak takı seçerseniz insanların özelliklerine ve tarzlarına bakabilirsiniz.

Yonca sembolünün hayatta iyi şansa ihtiyacı olanlara iyi dilekler getirebileceğine, hamsa sembolünün ise hediyeleri daha anlamlı hale getirebileceğine inanılır. Yeni anne için anne ve çocuk simgesi olan bir model seçin. Ailenin özel yıldönümlerinde alıcılar, aile üyelerinin fotoğraflarının yer aldığı çerçeveli kolyeler veya baş harfleri olan kolyeler beğenebilir. Zamansız inci takılar ve inci takı takımları klasik hediyelerdeki yerini korumaya devam ediyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR